Pracujemy z psami od wielu lat. Polegając na swoim doświadczeniu stworzyliśmy bibliotekę ras psów. Pomimo tego, że każdy pies zarówno jak i człowiek ma swoją niepowtarzalną osobowość ma też wrodzone cechy, np. takie jak minimalną ilość aktywności fizycznej czy konieczność kopania w ogrodzie :). 

 

PSY ODPOWIEDNIE DLA OSÓB AKTYWNYCH FIZYCZNIE  

HUSKY to psy średniej wielkości. Jest silny i energiczny, łagodny i chętny do zabawy. Zwykłe spacery oraz wybiegi to dla tego psa za mało. Husky musi się zmęczyć, w przeciwnym razie będzie miał skłonności niszczycielskie. 

 

WYŻEŁ to miłośnik sportu. Kochają biegać więc będą idealnym towarzyszem joggingu, uwielbiają pływać. Ich minimalny wysiłek fizyczny w ciągu dni to 1-2 godz. aktywności. 

 

DOBERMAN bardzo przywiązuje się do właściciela, wspólne spędzanie czasu w tym aktywność fizyczna sprawi, że psiak będzie szczęśliwy. 

 

PSY ODPOWIEDNIE DLA OSÓB, KTÓRE DUŻĄ ILOŚĆ CZASU SPĘDZAJĄ W PRACY 

 

AKITA jest to pies który nie lubi spontanicznych spacerów.Jest raczej samotnikiem. Akceptuje długą nieobecność opiekunów w domu. 

 

CHOW-CHOW wyglądem przypomina dużą przytulankę. Te psy jednak nie odczuwają dużej potrzeby dotyku. Są to ciche i dość uparte zwierzaki, nie mają nic przeciwko wobec domowej ciszy i samotni. 

 

PSY IDEALNE DLA RODZIN Z DZIEĆMI 

 

LABRADOR RETRIEVER szybko przywiązuje się do człowieka, jest przyjacielski i bardzo bystry. Psy towarzyskie, idealne dla rodzin z dziećmi. Często biorą udział w różnego rodzaju terapiach. 

 

POINTER pies charakteryzujący się wysoką wrażliwością. Są delikatne wobec małych dzieci, uwielbiają zabawę a w niej wykazują się dużą cierpliwością. 

 

SZNAUCER MINIATUROWY pies niewielkich rozmiarów lubiący zabawę z dziećmi.